01

میکاپ و گریم عروس

روز عروسی هر بانو، رویایی ترین سکانس زندگی اوست. زمانی که روز عروسی فرا می رسد تعداد خیلی زیادی از شرایط می بایست آماده و اجرا شود. یکی از مهمترین این ها، انتخاب یک میکاپ و گریم بی نقص چهره می باشد تا این فرصت میسر شود که او همچون ستاره ای در این شب رویاهایش بدرخشد.

02

شینیون و اکستنشن مو

شینیون هنری است که به تخصص و تجربه نیاز دارد و یکی از هنری‌ترین مدل‌های آرایشگری است.
اکستنشن یکی از راه‌های افزایش حجم و قد موها بوده که این روزها بین خانم‌ها بسیار پرطرف‌دار است و با روش‌های متفاوتی انجام می‌شود تا موهای شما ظاهری طبیعی و زیبا به خود بگیرند.

03

طراحی و کاشت ناخن

مراقبت از ناخن‌ ها به تخصص خاصی نیاز دارد و بسیار مهمتر از کوتاه کردن و لاک زدن ناخن‌ هاست. داشتن ناخن‌هایی زیبا و بلند در زیبا نشان دادن دست‌ها و جلوه‌گری زیورالات روی انگشتان تاثیر بسزایی دارد. داشتن ناخن‌هایی دیزان شده بر طبق زیباترین و جدیدترین طرح‌های روز، زیبایی دستانتان را جلوه‌گر کرده و شما را در میهمانی‌ها و عروسی‌ها جذاب تر می‌کند.

04

اصلاح و میکروبلیدینگ ابرو

قاب چشمان شما در دستان هنرمندان سالن مدیس همیشه در بهترین حالت ممکن باقی خواهد ماند. در سالن آرایشی مدیس انواع خدمات اصلاح ابرو، قرینه سازی، هاشور ابرو برای شما عزیزان انجام می شود.
میکروبلیدینگ یک روش جدید برای اصلاح فرم و پرکردن قسمت‌های خالی ابرو است.

خدمات زیبایی و میک‌آپ

مد‌ها و سبک‌ها می‌آیند و می‌روند و از بین تمامی آنها تمرکز اصلی ما بر روی مشتریان‌مان است؛ چرا که آنها استحقاق زیبا بودن را دارند. مشتریان ما حق دارند همواره از ما بهترین خدمات را با منصفانه‌ترین قیمت و برترین کیفیت طلب کنند. متخصصین و هنرمندان سالن زیبایی مدیس ( Medis Beauty ) با سالها تجربه، طیف متنوعی از خدمات آرایشی و بهداشتی را برای شما تدارک دیده‌اند.